FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Systemy średniej mocy CL 150 / CL 300 / CL 500

Przemysłowe lasery czyszczące

Te średniej mocy systemy są zbudowane w oparciu o diodowy laser na ciele stałym. Lasery średniej mocy zapewniają doskonałą wydajność czyszczenia bez uszkodzenia czyszczonej powierzchni. Służą do precyzyjnego czyszczenia w wielu zastosowaniach przemysłowych.

Każde urządzenie jest zaprojektowane tak, aby zapewniało wysoką niezawodność, przy czym praktycznie nie wymaga konserwacji. Łatwe w konfiguracji, obsłudze i automatyzacji. Podłącz laser do prądu włącz i rozpocznij czyszczenie światłem lasera - bez użycia środków chemicznych, rozpuszczalników, bez kurzu, hałasu i dodatkowych zanieczyszczeń.

Możliwość doboru głowicy czyszczącej do konkretnej aplikacji, w tym również możliwość podpięcia dwóch głowic do jednego urządzenia.

Copyright © Astem 2011                                              FIRMA  |  LASERY  |  USŁUGI  |  LABORATORIA  |  SKLEP |  KONTAKT