FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Systemy wysokiej mocy CL 1000

CL 1000 zapewnia niezwykłą wydajność przy wykorzystaniu mocy lasera 1000 W. Przeznaczony dla dużych projektów przemysłowych, ten laser jest gotowy do zapewnienia moc czyszczącej koniecznej do maksymalizacji efektów. CL 1000 wyposażony jest w niezawodne źródło promienia laserowego; praktycznie nie wymaga konserwacji. Ten niezwykły laser może być skonfigurowany do wykorzystania zarówno w ręcznych jak i automatycznych aplikacjach.

Copyright © Astem 2011                                              FIRMA  |  LASERY  |  USŁUGI  |  LABORATORIA  |  SKLEP |  KONTAKT